Bez tytułu

Agenda jeździecka działa we współpracy z Klubem Jeździeckim Białystok w Ignatkach. Umożliwiamy naukę jazdy konnej osobom nie mającym wcześniejszej styczności z końmi oraz doskonalenie umiejętności osób jeżdżących.
Jazda konna to doskonała forma spędzania wolnego czasu w sposób aktywny, w kontakcie z naturą. Oprócz jazdy, studenci uczą się pielęgnacji koni i nawiązują znajomości z innymi osobami dzielącymi ich pasję. Można się przekonać na własnej skórze, jak wymagającym a zarazem pasjonującym sportem jest jeździectwo.

 

Bez tytułu1
Organizujemy wspólne wyjazdy w teren do pobliskich lasów oraz spotkania przy ognisku. Można nas zobaczyć z końmi przy okazji różnych imprez na kampusie PB i spróbować swoich umiejętności jeździeckich. Co roku najlepsi członkowie agendy startują w Akademickich Mistrzostwach Podlasia w Skokach Przez Przeszkody, odbywających się w maju.

 

 

Kontakt:
Sebastian(prezes)                            tel.         518 872 730
Asia(instruktor)                               tel.         696 114 533
Ewa(instruktor)                               tel.         506 224 563

Jazdy konne trwają 1 godzinę, odbywają się: od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-18:00, natomiast w soboty i niedziele w godzinach 11:00-13:00.

Klub Jeździecki umożliwia naukę jazdy konnej osobom nie mającym wcześniejszej styczności z końmi oraz doskonalenie umiejętności osób jeżdżących. Oprócz jazdy, studenci uczą się pielęgnacji koni i nawiązują znajomości z innymi osobami dzielącymi ich pasję. Można się przekonać na własnej skórze, jak wymagającym a zarazem pasjonującym sportem jest jeździectwo.
Organizowane są wspólne wyjazdy w teren do pobliskich lasów oraz spotkania przy ognisku. Co roku najlepsi członkowie agendy startują w Akademickich Mistrzostwach Podlasia w Skokach Przez Przeszkody, odbywających się w maju.

 

Znajdź nas na facebook’u:

Agenda Jeździecka Politechniki Białostockiej