Akademia Budimex na Politechnice Białostockiej

Certyfikaty i zaproszenia na praktyki czekają!

Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, inżynierii środowiska oraz energetyki do udziału w VII edycji bezpłatnego warsztatu Akademia Budimex.

Wiążesz swoją przyszłość z budownictwem? A może z energetyką? Chcesz pracować przy dużych, ciekawych projektach budowlanych i korzystać z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, weź udział w tym wydarzeniu!

Wasza kariera w Grupie Budimex może zacząć się szybciej niż myślicie. Dołączcie do wydarzenia i weźcie ze sobą swoje CV. Po spotkaniu będziecie mogli je wręczyć osobom z HR, którzy również odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Akademia Budimex to okazja do poznania ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z placu budowy. W trakcie warsztatu zobaczysz, w jaki sposób innowacyjne rozwiązania w inżynierii lądowej, komunikacyjnej, energetyce, o których uczysz się podczas zajęć, można stosować w praktyce. Poznasz także możliwości rozwoju w tej firmie.

Dodatkowo, otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Na najlepszych czeka możliwość wygrania praktyki w Grupie Budimex – jednej z najbardziej prestiżowych i renomowanych firm budowlanych!

Data: 14 kwietnia 2016 r., godz. 12:30 – 15:00

Miejsce: Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, ul. Wiejska 45 E, sala: Aula im. Profesora Bełdowskiego

14.04_BIA_Plakat-page-001