Ladies and Gentelmens! Drodzy Koledzy oraz Koleżanki Inżynierowie! Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Bal Inżyniera Politechniki Białostockiej 2016

Bal Inżyniera to doniosłe wydarzenie poświęcone wszystkim Inżynierom, zarówno tym, którzy zdążyli się już obronić jak również tym, którzy obronę mają dopiero przed sobą!

Panie, szykujcie kiecki i szpilki oraz wystrzałowe fryzury! Panowie, prosimy o koszulę i spodnie wyprasowane w kant oraz wypastowane buty – ponieważ w ten wyjątkowy wieczór, każdego będzie obowiązywał elegancki dress code.

Bal Inżyniera odbędzie się w dniu 16 kwietnia (sobota) w Restauracja Kawelin, Legionowa 10, startujemy równo o 20:00

O oprawę muzyczną wydarzenia zadba znany i lubiany na podlasiu DJ VALDI, który spełni nie jedno muzyczne życzenie tej nocy, a o to co ucieknie Wam w pamięci, a żeby pozostało wspomnieniem na całe życie, zadba fotograf Kuba z Punkt Widzenia JTGfoto. Dla bardziej odważnych i szalonych na miejscu stanie fotobudka z mnóstwem śmiesznych gadżetów.

Cena za taką przyjemność to tylko 150 zł, która również obejmuje wyśmienity catering przez całą noc! O czym pewnie jeszcze napiszemy :)

Jak zaklepać sobie miejsce? Dajcie nam jeszcze chwilę i wszystko będzie jasne! :) Jedno jest pewne! Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie warto zwlekać do ostatniej chwili.

Tej nocy nie jedna dama może stać się Kopciuszkiem z bajki..