W odpowiedzi na wyzwanie rzucone przez Samorząd Studentów Wydziału Prawa UwB w ramach zorganizowanej przez nich akcji ‪#‎CharityChallenge‬- Studenci pomagają! odpowiadamy tym oto filmikiem!
W tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję Politechnika Dzieciom, podczas której zebraliśmy – i to już pewne – 20.000 złotych, liczenie ciągle trwa i ta suma na pewno jeszcze urośnie! A zbieraliśmy dla oddziałów kardiologii, onkologii i hematologii DSK w Białymstoku.
Do wyzwania #CharityChallenge nominujemy:
– Dział Promocji oraz Dział Rekrutacji Politechniki Białostockiej na czele z Panią Rzecznik prasową mgr. Dorotą Sawicką
Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej
Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej
– Kolegium Rektorów Politechniki Białostockiej

#CharityChallenge – Studenci pomagają!W odpowiedzi na wyzwanie rzucone przez Samorząd Studentów Wydziału Prawa UwB w ramach zorganizowanej przez nich akcji #CharityChallenge – Studenci pomagają! odpowiadamy tym oto filmikiem!W tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję Politechnika Dzieciom, podczas której zebraliśmy – i to już pewne – 20.000 złotych, liczenie ciągle trwa i ta suma na pewno jeszcze urośnie! A zbieraliśmy dla oddziałów kardiologii, onkologii i hematologii DSK w Białymstoku.Do wyzwania #CharityChallenge nominujemy:- Dział Promocji oraz Dział Rekrutacji Politechniki Białostockiej na czele z Panią Rzecznik prasową mgr. Dorotą Sawicką- Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej- Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej- Kolegium Rektorów Politechniki Białostockiej

Posted by Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej on 18 grudnia 2015