Mimo, że emocje powoli już opadają to cały czas jesteśmy w szoku i pod wrażeniem tak wielkiej zebranej sumy podczas akcji Politechnika Dzieciom, która jest zasługą Nas wszystkich.

I choć już na pewno każdy z darczyńców i partnerów usłyszał słowo „dziękuję”, to warto wymienić każdego raz jeszcze jak również po raz kolejny podziękować. To wielki wspólny sukces i w trwającym świątecznym okresie warto się dzielić dobrą nowiną.

Cały dochód z akcji został przekazany Fundacji Fundacja „Bajkowa Fabryka Nadziei”. Kwota jaką uzbieraliśmy to: 20.239,58 złotych.
Szczególne podziękowania należą się:
Nauczycielom oraz pracownikom Politechnika Białostocka za wsparcie merytoryczne oraz techniczne i najlepszą współpracę pomiędzy Uczelnią a Studentami oraz cierpliwość i wyrozumiałość <3
Liceum Plastyczne Supraśl, które wsparło nas pracami uczniów oraz absolwentów, które przeznaczyliśmy na licytację. Część prac to są ubiegłego roczne prace dyplomowe m.in. Jakuba Sobczaka oraz Karoliny Wicher.
Drużynie Jagiellonia Białystok za gadżety przekazane na licytację.
Tancerkom ze szkoły Sfera Tańca za pokaz podczas Turnieju Futsalu oraz za zniżki, które również przeznaczyliśmy na licytację fantową.
Firmie SaMASZ Sp z o.o. oraz LUQAM za gadżety przeznaczone na loterię fantową.
Kebabowni Kolos Kebab za zniżki, które również przeznaczyliśmy na loterię fantową.
Siłowni Siłownia Colosseum za karnety na aerobic, trening oraz siłownie, które przeznaczyliśmy na licytację.
Podlaski Związek Piłki Nożnej za czynny udział w rozgrywkach podczas Turnieju Futsalu.
Organizatorom Juwenalia Białystok oraz Klubowi Klub Gwint za przekazanie płyt zespołów Enej i COMA na licytację oraz za użyczenie Klubu na Finał Akcji.
Zespołowi Zespół Freestyle za przekazanie płyt na licytację.
Opera i Filharmonia Podlaska „Europejskie Centrum Sztuki” w Białymstoku za przekazanie zaproszeń na licytację.
Panu Pawłowi Tadejko za przekazanie zdjęcia na licytację, które zostało wydrukowane na specjalnym bawełnianym płótnie canvas.
Panu Piotrowi Sawickiemu za kompozycję łazika marsjańskiego Hyperion 2 na ulicy Grunwaldzkiej, która została przekazana na licytację.
Dziekanowi Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej za oryginalny, australijski bumerang przekazany na licytację.
I na koniec wisienka – czyli DZIĘKUJEMY każdemu darczyńcy, który wrzucił choćby grosik do puszki oraz Wolontariuszom, którzy dzielnie (często kosztem wolnego czasu) zbierali pieniądze podczas całej akcji oraz zaangażowali się w to całym sercem. Wszyscy jesteście najlepsi i niezastąpieni! <3

DZIĘ-KU-JE-MY! <3

P.S. Czy o kimś zapomnieliśmy?