Już jutro (18.12) zapraszamy na godzinę 14:00 całą Brać Akademicką na spotkanie opłatkowe Politechnika Białostocka​ połączonego z finałem akcji Politechnika Dzieciom​. Spotkanie odbędzie się w studenckim Klubie Klub Gwint​. Podczas uroczystości wystąpią: Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej oraz Chór Pracowników i Studentów „Polifonia” pod dyrekcją Katarzyny Żemczużnikowej. Na opłatku pojawią się także duszpasterze akademiccy Politechniki Białostockiej. Finałem spotkania będzie licytacja przedmiotów podarowanych na akcję Politechniki Białostockiej. Całość zostanie przeznaczona na wsparcie działań Fundacji Fundacja „Bajkowa Fabryka Nadziei”​, która opiekuje się pacjentami z oddziałów kardiologii, onkologii i hematologii DSK w Białymstoku.

Do wylicytowania będą m.in. zdjęcia autorstwa Pawła Tadejki oraz Piotra Sawickiego, prace plastyczne absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu. Dla fanów muzyki będą do wylicytowania płyty zespołów z autografami, które wystąpiły w Klubie Gwint m.in. Enej​ czy Poparzeni Kawą Trzy​. Wylicytować będzie można również zaproszenia do Opery i Filharmonii Podlaskiej m.in. na musical „Skrzypek na dachu”. Do licytacji przyłączyła się również drużyna piłkarska Jagiellonia Białystok​, która podarowała m.in. Karnet VIP na sezon wiosenny 2016, koszulkę czy szalik. Wśród przedmiotów jest także oryginalny, australijski bumerang przekazany przez Dziekana Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej​, prof. Joanicjusza Nazarko.

W godzinach 12:00 – 16:00 Rektor ogłosił godziny rektorskie. Zdjęcia obrazów są dostępne na stronie internetowej Politechniki Białostockiej: http://pb.edu.pl/blog/2015/12/16/politechnika-dzieciom-final-juz-piatek/

12341265_1233617856655394_6880317582189253277_n