Czy wiecie, że kadencja Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej trwa aż 2 lata? W tym roku w listopadzie, mija kadencja obecnego Samorządu Studentów i nadszedł czas wybrać nowych Przedstawicieli Studentów na Politechnice Białostockiej.

Jeżeli jesteś aktywnym studentem i samo studiowanie Ci nie wystarcza, chciałbyś robić coś więcej niż tylko balowanie i picie złocistego trunku na „Murkach”(choć i na to znajdziesz spokojnie czas) oraz chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie, a także poszerzać swoją wiedzę i co najważniejsze mieć wpływ na rozwój kształcenia oraz nauki na Politechnice Białostockiej to zapraszamy do Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej! Nasi koledzy oraz koleżanki kończąc studia oddają to miejsce właśnie dla Ciebie!

To właśnie w Twoich rękach przez najbliższe dwa lata może leżeć los studentów oraz Politechniki Białostockiej, brzmi odpowiedzialnie? I dobrze, bo od kogo zależy nasza przyszłość jak nie od nas samych.

W Twoich rękach mogą powstać takie projekty jak: Juwenalia Białystok, Zeruwka – obóz dla przyszłych studentów, Zimówka – zimowy obóz studencki, Politechnika Dzieciom, Dni Wydziałów, a także wiele, wiele innych nowatorskich pomysłów oraz projektów.

Wybory odbędą się 24 listopada na każdym Wydziale. Czas na dostarczenie lub wysłanie zgłoszeń macie do 23 listopada. Swoje zgłoszenie należy złożyć w biurze Wydziałowej Rady Samorządu Studentów lub wysłać mailowo na:

Wydział Architektury:
Agnieszka Puchalska: puchalskagnieszka@gmail.com

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska:
Cukierman Milena: milena.cukierman@gmail.com

Wydział Elektryczny:
Wiśniewska Ewa: kontakt.wisniewskaewa@gmail.com

Wydział Informatyki:
Wiszowaty Przemysław: przemyslaw.wiszowaty@sspb.pl

Wydział Mechaniczny:
Godlewska Małgorzata: malgorzata.godlewska@sspb.pl

Wydział Zarządzania:
Anna Buczkowska: annabuczkowska1993@gmail.com

Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce:
Patryk Tołczyżewski

Karta zgłoszeniowa: http://sspb.pl/wp-content/uploads/2014/11/zgloszenie_wybory_sspb.docx

plakat_fb